wallaboo leaf

wallaboo leaf
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Wiązanie krawata (5)Młody chłopak, dorastając, ma przed sobą wiele różnych wyzwań. Jednym z nich, chociaż może błahym, jest wiązanie krawata. To trudna sztuka, zresztą wielu dorosłych mężczyzn również nie potrafi jej opanować. Co ciekawe, lepiej to wychodzi kobietom, które bez problemu wykonują właściwy węzeł.

Oczywiście krawat jest niezbędnym elementem stroju eleganckiego mężczyzny, dlatego też należy albo opanować tę umiejętność, albo znaleźć kogoś, kto potrafi to zrobić. Wówczas nie wolno rozwiązywać węzła, tylko odwieszać krawat w takiej formie.
Właściwe wiązanie krawata to sztuka również dlatego, że istnieje wiele różnych typów węzła. Zależą one od miejsca, do którego wybiera się mężczyzna, pory dnia, okazji, a także szerokości krawata. Zdarza się, że ktoś, kto nie potrafi tego dobrze zrobić, wiąże szeroki krawat w ciasny węzeł i otrzymuje w ten sposób karykaturalny efekt. Dlatego też te niuanse sprawiają problemy tym, którzy nie orientują się zbytnio w męskiej modzie. Warto jednak poznać te sposoby.

Podobne wpisy:

About the author /


Related Articles

Podobne artykuły: