Salon fryzjerski Mokotów

Salon fryzjerski Mokotów
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Salon fryzjerski Mokotow (5)Włosy lśniące, gładkie i przede wszystkim bez śladu siwizny. O takim efekcie farbowania marzy każda kobieta farbująca włosy. Niestety, nie jest on łatwy w uzyskaniu przy samodzielnym farbowaniu. Jeżeli więc marzysz o wyjątkowym efekcie znajdź dobry salon fryzjerski Mokotów.
Fryzjer początkowo konsultuje dobór koloru z klientką. Kolor musi współgrać z odcieniem cery i oprawą oczu. Wówczas będzie on wyglądał naturalnie.
Następnym krokiem jest mieszanie farb. Fryzjerzy rzadko używają pojedynczej farby. Niekiedy dodają specjalny pigment, bądź szampon, który „ochłodzi” wybrany kolor, bądź usunie z niego niepożądane tony.
Teraz już czas na farbowanie. Fryzjer nakłada farbę na kolejne warstwy włosów. Nierzadko stosuje się także folię do oddzielenia kolejnych pasm. Fryzjer szczególną uwagę przywiązuje do odrastających kosmyków. Dzięki temu kolor będzie równomierny.
Po wymaganym czasie farba zostaje zmyta. Fryzjer suszy włosy i układa je wedle życzenia klientki. Efekt jest oszałamiający. Warto tym samym korzystać z renomowanych salonów fryzjerskich.

Podobne wpisy:

About the author /


Related Articles

Podobne artykuły: