Najważniejsze błędy w makijażu

Najważniejsze błędy w makijażu
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

moda (8)Chyba najczęstszym i najbardziej widocznym błędem w zrobionym makijażu jest źle roztarty na szyi i źle dobrany podkład. Źle dobrany, czyli zbyt ciemny dla danej cery a źle roztarty to znaczy, że widoczna jest dokładnie linia jego nałożenia – twarz jest ciemniejsza a szyja i podbródek jaśniejsze. Następnym poważnym błędem jest źle nałożony róż: albo jest go po prostu za dużo, albo nałożony jest nie tam gdzie trzeba albo nie jest dobrze roztarty i wygląda jak jedna różowa plama. Jeśli nie mamy wprawy w nakładaniu różu lepiej pokusić się o kremowy kosmetyk i rozetrzeć go opuszkami palców.
Następny błąd to zbyt ostra czarna kreska wokół oczu, która bardzo wyostrza rysy twarzy i niestety bardzo postarza, więc panie w pewnym wieku, które nie chcą wyglądać na starsze niż są w rzeczywistości powinny jej zdecydowanie unikać.
Dojrzałe panie nie powinny także używać, (co niestety nagminnie się zdarza) perłowych cieni do powiek, gdyż uwydatniają one zmarszczki i podkładów, pudrów i różów z pudrowym wykończeniem, gdyż podkreśla ono wysuszenie dojrzałej skóry. Najlepiej używać kosmetyków sprawiających wrażenie lekko wilgotnych na twarzy…

Podobne wpisy:

About the author /


Related Articles

Podobne artykuły: