Ludzie Mody: Ewelina Rydzyńska ekspert od stylizacji

Ludzie Mody: Ewelina Rydzyńska ekspert od stylizacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ludzie Mody: Ewelina Rydzyńska ekspert od stylizacji

Brytyjczycy mają Trinny i Susann. My mamy Ewelinę. Niektórzy powiedzą, że co dwie głowy to nie jedna. Ja jednak twierdzę, że nie ilość się liczy, tylko jakość.
Kto zasłużył na tytuł najlepiej ubranej osoby w Polsce i jaka jest polska ulica?

Adam Kwiatkowski: Czemu stylistka? Dlaczego nie Pani adwokat lub lekarz?

Ewelina Rydzyńska: Ważne by w życiu robić to, co się kocha i robić to z całą znaną sobie pasją. Ja odnalazłam się w modzie, więc tym samym nie poszukiwałam innej alternatywy zawodowej. Moda jest równie wszechstronna jak medycyna czy prawo.

A.K.: Satysfakcja w pracy jest bardzo ważna. Czy to co robisz jest dla Ciebie satysfakcjonujące?

E.R.: Ja tworzę modę, własne projekty lub posiłkuję się innymi markami w tworzeniu lub zmienianiu wizerunku innych. Jeśli kreujesz i sprawia Ci to radość i satysfakcję, to czego chcieć więcej.

A.K.: Czy miałaś już okazję pracować z gwiazdami? Jeśli tak, jakie to było dla Ciebie doświadczenie?

E.R.: Tak, miałam okazję pracować z gwiazdami, choć nie lubię tego określenia, bo to głównie są ludzie, którzy wybrali zawody mające związek z mediami, na ogół – zwyczajnie normalni. Czerwony dywan czy sesje do magazynów to jest tylko element pracy związanej z wykonywanym zawodem. Jeśli efekt satysfakcjonuje dwie strony, to doświadczenie jest na ogół pozytywne, choć nie raz trzeba umieć iść na kompromis, a to też umiejętność i doświadczenie zawsze ciekawe.

A.K.: Czy polska ulica jest dobrze ubrana?

E.R.: Czy Polska ulica jest dobrze ubrana? Uważam, że podążamy w dobrym kierunku. Młodzi ludzie coraz świadomiej kreują siebie poprzez ubiór i to należy docenić.

A.K.: Twoje „Must have” – co musisz mieć w swojej szafie?

E.R.: Klasyka jest zawsze ponadczasowa: biała koszula, szorty, spódnica ołówkowa, dobry garnitur, jeansy, bluza z kapturem, t-shirt, mała czarna, żakiet chanelkę, ramoneskę, długą spódnicę – i już mam z czym szaleć (!).

A.K.: Marki, które najczęściej wybierasz? Czym się kierujesz kupując ubrania?

E.R.: Zawsze kieruję się jakością i fasonem, nigdy metką. Dlatego cenię sieciówki, bo można znaleźć w nich najwięcej trendów.

A.K.: Kto jest najlepiej ubraną osobą w Polsce ?

E.R.: Co raz lepiej się dzieje na modowym podwórku, coraz więcej osób prezentuje się światowo. Nie będę odkrywcza jeśli uznam, że Małgorzata Kożuchowska.

A.K.: Jakie zabiegi stosujesz, by chronić swoje ubrania? Jaką powierzchnię ma Twoja garderoba?

E.R.: Moja garderoba ma 6 m2 i stosuję cykliczną wymianę sezonową ubrań zimowych i letnich.

A.K.: Gdzie będziemy mogli Cię zobaczyć w najbliżej przyszłości?

E.R.: W Dzień Dobry TVN z Cyklem Wielka Moda za małe pieniądze.

Dziękuję za rozmowę.

Podobne wpisy:

About the author /


Related Articles

Wallaboo śpiworek:

  • Apteczka wallaboo Nowoczesne produkty dla dzieci Gdy w domu pojawia się noworodek, całe nasze życie staje na głowie. Staramy się zadbać o dziecko tak, by …Więcej...
  • Śpiworek wallaboo Chusty i otulacze Każda przyszła mama chciałaby jak najlepiej się przygotować do tej najważniejszej w życiu roli. Wybór idealnych …Więcej...
  • Wallaboo kombinezon Modne akcesoria dla dzieci Dawno minęły czasy, kiedy dziecko pierwsze pół roku życia spędzało w domu w beciku. Obecnie już od swoich …Więcej...
  • Wallaboo footmuff newborn Chusty i otulacze Kiedy zbliża się jesień i czas zimowy, chcemy kupić sobie produkty, w których będzie nam ciepło. Przed nami stoi …Więcej...
  • Wallaboo tragetuch erfahrungen Przydatne otulacze Wiosna bywa bardzo często zdradliwym czasem, w którym zaczynamy ubierać się skromniej, ale może się to odbić na …Więcej...