Bumbleride

Bumbleride to funkcjonalne i wytrzymałe wózki do jazdy po każdym terenie.


Bumbleride Indie 4

Lekki a zarazem terenowy wózek INDIE 4 został stworzony dla osób, które potrzebują wózka zarówno miejskiego ale też takiego, który poradzi sobie w trudnych terenach. Zwrotność i funkcjonalność wózka nie jest już problemem dzięki możliwości zablokowania przednich kół do jazdy na wprost oraz miękkiemu zawieszeniu. Wózek Indie 4 dostosowuje się do rosnącego dziecka- na początku oferując dużą gondolę a kiedy jest już gotowe do samodzielnego siedzenia- wygodną spacerówkę.  

Bumbleride Indie Twin

Zaprojektowany dla powiększającej się rodziny, a co za tym idzie większej ilości toreb, zakupów i wszelkich niespodzianek. Prosty w obsłudze, w pełni regulowany zapewni dzieciom niezwykłą wygodę.  Dzięki 12-calowym, pompowanym kołom oraz amortyzatorom kół tylnych jazda w każdym terenie będzie wyjątkową przyjemnością, a dzięki zgrabnej sylwetce wózka Indie Twin przejedziesz przez każde drzwi.

Bumbleride Indie

Zaprojektowany dla aktywnej rodziny, która potrzebuje wózka w nowoczesnej stylistyce, a jednocześnie funkcjonalnego i łatwego w obsłudze. Dzięki dużym kołom doskonale sprawdza się w warunkach miejskich oraz w terenie.

Bumbleride Flite

Flite jest lekki, ale jego funkcjonalność i wytrzymałość sprawiają, ze jest czymś więcej niż wózkiem parasolką. Jego genialny design pozwala złożyć go do małych rozmiarów, co znacznie ułatwia przechowywanie i przewożenie, a adaptery do fotelików czynią go wózkiem wielofunkcyjnym.